Други мултиплекс

Програми у другом мултиплeксу

Други мултиплeкс јe прeдвиђeн за eмитовањe програма оних eмитeра који посeдују дозволe за локално и рeгионално покривањe. Најмања могућа зона покривања јe Зона расподeлe. Број eмитeра чијe програмe eмитујeмо у другом мултиплeксу разликујe сe од зонe до зонe.

Списак емисионих локација и канала на којима емитујемо други мултиплекс
Зона расподеле РБ Емисиона станица канал
ВРШАЦ 1 Вршац 31
2 Бела Црква 31
3 Милића брдо 31
СОМБОР 4 Сомбор 43
СУБОТИЦА 5 Суботица Црвено Село 43
ЦРВЕНИ ЧОТ 6 Црвени Чот 30
7 Сремски Карловци 33
8 Буковац 33
9 Лединци 33
10 Беочин 30
КИКИНДА 11 Кикинда 55
12 Зрењанин 55
АВАЛА 13 Авала 28
14 Канарево брдо 51
15 Крњача 28
16 Космај 28
17 Смедерево 28
18 Велико Градиште 37
19 Голубац 28
20 Обреновац – Барич 22
РУДНИК – ЦРНИ ВРХ ЈАГОДИНА 21 Црни Врх Јагодина 29
22 Рудник 1 29
23 Параћин – Чукара 41
ДЕЛИ ЈОВАН 24 Дели Јован 43
25 Доњи Милановац – Главица 43
26 Кладово – Кулма 43
27 Кучево 43
28 Мајданпек  – Старица 43
29 Штубеј 43
30 Жагубица 43
31 Зиман – Нересница 43
ОВЧАР – ТОРНИК 32 Овчар 36
33 Ариље-Клик 36
34 Тара Ослуша – Бајина Башта 36
35 Битовик 36
36 Бродарево 36
37 Чајетина 36
38 Гостун 36
39 Ивањица-Божац 36
40 Ивањица-Шутељ 36
41 Јеловик 36
42 Пожегрмац 25
43 Косјерић-Субјел 36
44 Кратово 36
45 Лучани 36
46 Нова Варош – Цвијетњак 36
47 Пољане 31
48 Прибој-Бић 36
49 Пања Глава 34
50 Лисна Стена 36
51 Градина 36
52 Кошевине 36
53 Сељашница 36
54 Севојно 36
55 Сријетеж 36
56 Гвоздац 36
57 Сјеверин 31
58 Рогачица 36
59 Торник 36
60 Забучје 36
61 Злодол 27
ТУПИЖНИЦА 62 Тупижница 25
63 Бабушница 25
64 Басара 25
65 Бела Паланка – Шпај 25
66 Бела Паланка – курило 34
67 Димитровград  – Козарица 25
68 Црни Врх – Пирот 25
69 Шљивовички вис 25
70 Штипина 39
71 Рајац 39
72 Ракита 39
БЕСНА КОБИЛА 73 Бесна кобила 31
74 Божица 39
75 Џеп 39
76 Преслап 39
77 Прохор Пчињски 31
78 Радовница 25
79 Сурдулица 45
80 Трговиште 1 39
81 Трговиште 2 30
82  Танки Рид 38
83 Владичин Хан 30
84 Врањска Бања 39
ЈАСТРЕБАЦ 85 Јастребац 38
86 Црна Трава1 38
87 Црна Трава 2 38
88 Гаџин Хан 38
89 Гоч – Врњачка Бања 29
90 Лебане 38
91 Леце Газдаре 38
92 Медвеђа – Боровац 38
93 Кална 38
94 Рударе 38
95 Сокобања 38
96 Сесалац 38
97 Састав Река 32
98 Сталаћ 32
99 Градска 32
КОПАОНИК 100 Копаоник – Гобеља 32
101 Блажево 32
102 Градац – манастир 32
103 Копаоник – Панчићев врх 32
104 Рибарићи 1-Теленор 32
105 Тутин 49
106 Пролом Бања 34
107 Ушће 34
 ЦЕР – МАЉЕН  108 Читлук-Цулине 34
109 Доња Трешњица 34
110 Гучево 34
111 Брстица 34
112 Крупањ-Ђулим 21
113 Костајник 34
114 Љубовија-Немић 21
115 Љубовија-Дистрибуција 34
116 Мали Зворник-Град 34
117 Маљен 34
118 Пецка 34